RegionWiadomość dnia

Ważne: PGNiG prosi by uważać na fałszywe SMS-y!

Na oficjalnej stronie Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa pojawiła się bardzo niepokojąca informacja o fałszywych SMS-ach, których nadawcą nie jest spółka! Jeśli dostałeś taką wiadomość – ignoruj!

 

 

Panika przed koronawirusem! TOP 5 Silesia Flesz
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie PGNiG Informujemy wszystkich Klientów, że PGNiG nie jest autorem SMS-a o treści: „PGNiG: Na dzień 03.03.2020 zaplanowano odłączenie gazu! Prosimy o pilne uregulowanie należności 8.45 PLN. Sprawdź na: ….” .

W XXI w. wyobraźnia złodziei sięga już praktycznie nieprzekraczalnych granic dlatego wraz z PGNiG apelujemy do Państwa by nie reagować na tego typu SMS-y a tym bardziej nie przelewać żadnych środków za pomocą podanej strony. To zwykła próba wyłudzenia od Państwa pieniędzy i kolejne dobrze zaplanowane oszustwo. Dlatego zachowajcie ostrożność i trzeźwość umysłu a w razie jakichkolwiek pytań dzwońcie na podany na oficjalnej stronie PGNiG numer na infolinię 22 515 15 15.  

 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Zwłoki trzech osób znalezione w mieszkaniu w Bytomiu! Nowe fakty i WIDEO z miejsca tragedii

Śląskie: Znikają mąka, kasze, cukier, makaron. Ludzie wykupują wszystko przez panikę przed koronawirusem!

Bytom: Przy kościele Świętego Ducha ruszają wykopaliska. Czego szukają archeolodzy?

źródło: PGNiG

red: B. Bednarczuk
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close