RegionWiadomość dniaZdrowie

Śląskie: Szpital wstrzymuje planowe przyjęcia. Tylko nagłe przypadki! To przez koronawirusa

Postawienie przez wojewodę śląskiego Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej w stan podwyższonej gotowości spowodowało, że bielska placówka wstrzymuje planowe przyjęcia pacjentów. Przyjmowane są tylko nagłe przypadki.

 

 

Panika przed koronawirusem! TOP 5 Silesia Flesz
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Wojewoda śląski postawił Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej w stan podwyższonej gotowości w związku z zagrożeniem pojawiania się koronawirusa. Dlatego – jak tłumaczy szpital – wstrzymane do odwołania są przyjęcia planowane. Przyjmowani są tylko pacjenci w nagłych przypadkach. Natomiast przyjmowanie planowych pacjentów nie dotyczy pacjentów dializowanych oraz chorych na nowotwory. Także szpitale poradnie i zakład rehabilitacji pracują normalnie.

Wprowadzono za to w Bielsku-Białej ograniczenia w odwiedzinach chorych na oddziałach. teraz odwiedziny są dopuszczalne tylko od 15.00 do 18.00, a przy pacjencie może być tylko 1 osoba. Szpital apelują także do osób z przeziębieniami i dolegliwościami grypowymi o całkowitą rezygnację z odwiedzin.

 

źródło: Radio Bielsko
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Koronawirus za naszą południową granicą! Pierwsze przypadki koronawirusa odnotowano w Czechach

Ruch Chorzów zapłacił karę za odpalenie rac. Kibice oddali pieniądze klubowi!

W marcu jak w garncu 🙂 Sprawdź jak będzie POGODA w pierwszych dniach marca

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close