AlarmRegion

Śląskie: To się w głowie nie mieści! Kretyni zniszczyli park jeszcze przed jego otwarciem!

Jeszcze nie został otwarty, a już jest zniszczony. Nowo wybudowany park miejski w Siewierzu padł minionej nocy ofiarą wandali. Ci zniszczyli znajdujące się w plenerowym ośrodku edukacyjnym między innymi: drewniane elementy ogrodzenia oraz ścieżki edukacyjnej dla dzieci. Uszkodzono też niektóre kosze na śmieci. Wandale nie oszczędzili również świeżo nasadzonych roślin.

 

 

TOP 5 Silesia Flesz: Uzbierali w internecie dla okradzionej 99-latki PÓŁ MILIONA!

TOP 5 Silesia Flesz – premiera w niedzielę 19:50 w Telewizji TVS

– To dobre nie jest, ja tego nie pochwalam, no bo tutaj się starają jak najlepiej zrobić plac zabaw czy dla dzieci, czy dla dorosłych, żeby było gdzie usiąść, a tutaj jest po prostu ignorowanie tego – mówi Ewelina, mieszkanka Siewierza.

No tragedia. Uważam, że nie powinno tak być. Powinna tu być jakaś kamera, przede wszystkim, żeby tego pilnowali – mówi Izabela Szczypa, mieszkanka Siewierza.

 

Oburzone są też miejskie władze, które już wyznaczyły nagrodę za wskazanie sprawcy aktu wandalizmu. Na stronie miejskiej opublikowano komunikat z apelem do mieszkańców, aby świadkowie zdarzenia skontaktowali się z policją.

Jest to bardzo smutne, bardzo nas to boli. Rzeczywiście park nie został jeszcze oddany do użytku, wykonawca ma zakończyć prace do 30 września, czyli lada moment. A tutaj niewyobrażalne straty, które dopiero są szacowane, nie wiemy, jaki jest dokładnie ich kosztmówi Damian Dawczyński, zastępca burmistrza miasta Siewierz.

 

Nowo budowany park miejski kosztował miasto około 5 milionów złotych.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Jaworzno: Pies zaatakował ośmioletnie dziecko. Zwierze nie było szczepione!

Policja namierzyła poszukiwanego bo… wystąpił na żywo w telewizji!

Czy w Mysłowicach będą dodatkowe punkty do żłobka za szczepienie?

 

autor: Paweł Jędrusik
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close