Region

Śląskie: Uciekła ze szpitala, by popełnić samobójstwo. Policjanci znaleźli ją w wodzie

Policjanci z Częstochowy pomogli kobiecie, która chciała się zabić. Desperatka uciekła ze szpitala i udała się nad wodę. Tam chciała zrealizować swój plan.

 

 

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

Częstochowa. Dyżurny z „czwórki” otrzymał w piątek zgłoszenie, że pacjentka jednego z częstochowskich szpitali oddaliła się z oddziału z zamiarem popełnienia samobójstwa. Natychmiast skierował patrol w rejon szpitala. Policjanci, którzy w ciągu zaledwie kilku minut przyjechali na miejsce, zauważyli kobietę, która stała w wodzie. Sierżant sztabowy Łukasz Pasieka wszedł do wody i idąc w jej kierunku, spokojnym głosem namawiał kobietę, by z niej wyszła. W pewnym momencie 37-latka zanurzyła się, krzycząc, że chce się zabić. Policjant ruszył w jej kierunku, by wyciągnąć ją z wody. Desperatka przez cały czas wyrywała się i stawiała bierny opór. Wtedy do pomocy ruszyła sierżant sztabowy Katarzyna Krawczyk i wspólnie zdołali wyciągnąć 37-latkę na brzeg, gdzie oczekiwał już zespół medyczny. Kobieta od razu trafiła pod opiekę specjalistów, a przemoczeni policjanci wrócili do jednostki, by się ogrzać.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Licznik szczepień na Śląsku dobija do miliona. Powstają nowe punkty szczepień masowych

Samolot z lotniska w Pyrzowicach musiał drogą pojechać do Zabrza [WIDEO, ZDJĘCIA]

Śląskie: Niesamowite znalezisko w starym kredensie! Nikt się tego tam nie spodziewał! [WIDEO]

 

źr. Śląska Policja

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close