Region

Śląskie: Zaatakował żonę toporem. Mężczyzna odpowie za usiłowanie zabójstwa

Policjanci z zatrzymali 74-letniego mieszkańca Myszkowa, który ostrzem topora uderzył w głowę swoją 65-letnią żonę. Kobieta trafiła do szpitala, a 74-latek usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa.

 

Ruszcie tropem zbrodni w TVS!

Dyżurny komendy policji otrzymał informację, że w jednym z mieszkań w Myszkowie doszło do awantury. Na miejsce pojechali policjanci. Jak wynikało z ich ustaleń, agresywny i pijany 74-letni mężczyzna nagle wtargnął do pomieszczenia, w którym siedziała jego żona i beż żadnego powodu najpierw zagroził, że ją zabije, a później uderzył ją w głowę ostrzem toporka.

Kobieta z obrażeniami głowy trafiła do szpitala. Policjanci zatrzymali agresora, który w organizmie miał 2 promile alkoholu. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a następnie usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa.

Na wniosek śledczych i prokuratora, sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu 74-latka na 3 miesiące. Grozi mu dożywocie.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Ponad 40 górników z koronawirusem! Kopalnia Sośnica wstrzymuje wydobycie! [KOMUNIKAT PGG]

Murcki sparaliżowane strachem! To nowe epicentrum koronawirusa na Śląsku! [WIDEO]

Jest decyzja ws. Pierwszej Komunii na Śląsku! Arcybiskup katowicki wydał KOMUNIKAT

 

źr. Śląska Policja

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close