Region

Śląskie: Zaatakowała partnera kuchennym nożem. Kobiecie grozi kilka lat więzienia

Dozór policji, połączony z zakazem zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonym, zastosował prokurator wobec agresywnej 42-latki. Kobieta podczas kłótni zraniła swojego partnera kuchennym nożem. W chwili zatrzymania mieszkanka Świętochłowic miała blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Kobiecie grozi 5 lat więzienia.

 

Wieczór zbrodni z serialem „Prawo i Porządek” w TVS

Policjanci ze świętochłowickiej komendy zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań na terenie miasta. Tam zastali zgłaszającą i jej partnera. Mężczyzna miał rany cięte na przedramieniu oraz klatce piersiowej. Na początku twierdził, że został napadnięty, jednak szybko na jaw wyszedł prawdziwy przebieg wydarzeń. Okazało się bowiem, że to jego 42-letnia partnerka, w trakcie awantury, zadała mu rany kuchennym nożem.

Mundurowi niezwłocznie udzielili pokrzywdzonemu pomocy medycznej. Wezwana na miejsce załoga pogotowia ratunkowego przewiozła 39-latka do szpitala celem dalszych badań. Policjanci zatrzymali partnerkę mężczyzny i przewieźli do miejscowej komendy. Od kobiety czuć było woń alkoholu. Badanie trzeźwości wykazało w jej organizmie blisko 1,5 promila alkoholu. 42-latka została osadzona w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszała zarzut uszkodzenia ciała.

Decyzją prokuratora została objęta policyjnym dozorem oraz zakazem zbliżania się i kontaktowana z pokrzywdzonym. Za przestępstwo, którego się dopuściła, może trafić za kraty nawet na 5 lata. O dalszym losie agresorki zdecyduje wkrótce sąd.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Żłobki i przedszkola się otwierają, ale szkoły zostają już zamknięte! Oceny tylko zdalnie [WIDEO]

Trzy godziny do rejestracji auta! Wróciła obsługa w urzędach, wróciły gigantyczne kolejki! [WIDEO]

Rybnik: Matka rzuciła11-miesięcznym Mateuszkiem przez okno! Są nowe informacje o stanie zdrowia dziecka

 

źr. Śląska Policja

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close