KrajRegionWiadomość dnia

Śmierć żołnierza w trakcie rutynowych ćwiczeń. Śledztwo w toku

Śledztwo prokuratury w Lublinie obejmie wypadek, do którego doszło w trakcie ćwiczeń 2. Hrubieszowskiego Pułku Rozpoznawczego. Żołnierz, który oddał rutynowy skok do wody, po wszystkim źle się poczuł, a po przewiezieniu do szpitala zmarł.

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

Niedaleko Włodawy nad jeziorem Białym doszło do tragicznego zdarzenia. Nie żyje żołnierz 2. Hrubieszowskiego Pułku Rozpoznawczego, który pod oddaniu rutynowego skoku do wody poczuł się źle i zasłabł. Mimo długiej akcji reanimacyjnej 31-latek zmarł po transporcie do szpitala. – Pomimo intensywnej akcji reanimacyjnej lekarzom nie udało się go uratować. Prawdopodobną przyczyną śmierci żołnierza była zapaść – informuje komunikat przekazany PAP przez oficera prasowego 2. Hrubieszowskiego Pułku Rozpoznawczego. – Aktualnie sprawę bada Wydział Do Spraw Wojskowych Prokuratury Rejonowej w Lublinie, a śledczy musza ustalić co takiego mogło się wydarzyć, że 31-letni żołnierz poniósł śmierć podczas rutynowych ćwiczeń swojej jednostki. Oficer prasowy podkreśla też, że do zgonu na pewno nie doszło w wyniku wypadku, ani nie było to zdarzenie nagłe. Więcej informacji do opinii publicznej wpłynie w momencie, gdy prowadzone śledztwo w tej sprawie się zakończy.

 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Burze nad Śląskiem: Bytom znowu zalany! I znowu pływa ulica Piłsudskiego! [WIDEO]

Kąpieliska Pogoria I oraz III będą znowu otarte. Ratownicy wreszcie się znaleźli [WIDEO]

Mural z Trzaskowskim w Katowicach już zniszczony. Nie oparł się wandalom nawet 1 dzień!

źródło: TVN 24

red: B. Bednarczuk
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close