Region

Sosnowiec chce wesprzeć gastronomię. Będzie reklamować restauracje

Nowe obostrzenia potężnie uderzyły w branżę gastronomiczną. Nowe zakazy pozwalają restauracjom na wydawanie posiłków tylko na wynos. Przedsiębiorcy już zaczynają liczyć straty i obawiają się, że nie przetrwają. Sosnowiec chce im pomóc.

Gwiazda Szeryfa – serialowa nowość tylko w Telewizji TVS!

W piątek w mieście rozpoczęła się akcja „Sosno wspiera Gastro”. – W mediach społecznościowych mamy dziesiątki tysięcy osób, które każdego dnia czytają informacje o mieście. Chcemy im przedstawić ofertę sosnowieckiej gastronomii. Nie każdy wie, że w Sosnowcu możemy zjeść naprawdę dobre rzeczy, a zamówienie odbywa się częstokroć bezkontaktowo – mówi prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński.

Na czym będzie polegała akcja? Miasto zbiera informacje o lokalach, które będą serwowały posiłki na wynos w tym trudnym czasie. Po otrzymaniu takich informacji Sosnowiec zamierza umieścić ofertę na Facebooku, na stronie internetowej Sosnowiec.pl oraz w Kurierze Miejskim.

– Jest nas dziesiątki tysięcy. Jeśli raz na jakiś czas, zaledwie część z nas, zamówi jedzenie z naszych lokali, pomożemy im w tym trudnym czasie, aby w końcu, bez żadnych obostrzeń, spotkać się w ulubionym miejscu – mówi prezydent Sosnowca.

Źródło: Sosnowiec.pl

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Od 24 października cała Polska to CZERWONA STREFA. Za dwa tygodnie możliwy kompletny LOCKDOWN

Ogromne protesty ws. zakazu aborcji na Śląsku! W Katowicach protestujący i policja pod katedrą! [ZDJĘCIA]

Seniorzy nie powinni wychodzić z domu. Apel premiera Mateusza Morawieckiego

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close