RegionWiadomość dnia

Sosnowiec: Jeśli znasz tego mężczyznę to czym prędzej poinformuj o tym Policję!

Policja prosi o pomoc w ujęciu sprawcy kradzieży z Sosnowca. W ręce złodzieja wpadł telefon warty 600 zł. Na stronie KMP Sosnowiec jest zdjęcie z wizerunkiem poszukiwanego.

 

Panika przed koronawirusem! TOP 5 Silesia Flesz
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Policja z Sosnowca poszukuje mężczyzny, który 22 stycznia br. dokonał kradzieży w jednym z lombardów przy ul. Dekerta. Złodziej najpierw udawał, że ogląda telefony a potem gdy nadeszła okazja wybiegł z urządzeniem trzymanym w ręce na ulicę i zniknął. Policja prosi o pomoc w ujęciu sprawcy – telefon, który ukradł wyceniono na 600 zł.

W linku znajdą Państwo szczegółowy opis całej sytuacji oraz wizerunek mężczyzny, który udało się wyciągnąć ze znajdującego się w lombardzie monitoringu. [LINK]

Wszystkie osoby posiadające w tej sprawie jakiekolwiek informacje proszone są o kontakt z Komisariatem Policji I w Sosnowcu pod nr +48 47 8520100 lub osobisty kontakt z najbliższą jednostką Policji. Osobom przekazującym informacje Policja zapewnia pełną anonimowość.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Koronawirus za naszą południową granicą! Pierwsze przypadki koronawirusa odnotowano w Czechach

Ruch Chorzów zapłacił karę za odpalenie rac. Kibice oddali pieniądze klubowi!

W marcu jak w garncu 🙂 Sprawdź jak będzie POGODA w pierwszych dniach marca

źródło: KMP Sosnowiec

red: B. Bednarczuk
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close