KrajRegion

Spadł z wieży widokowej. Był pijany

28-latek spadł z tarasu widokowego wieży w Kornelówce (woj. lubelskie). Został przewieziony do szpitala. Jak się okazało w organizmie miał prawie promil alkoholu. 

 

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

Do zdarzenia doszło przedwczoraj wieczorem. Tuż przed godziną 22:00 dyżurnego zamojskiej policji powiadomiono o tym, że z wieży widokowej znajdującej się w Kornelówce, gmina Sitno, z wysokości ok. 10 m, spadł mężczyzna. Po upadku przytomnego 28-latka z gminy Zamość załoga karetki pogotowia przewiozła do szpitala. Policjanci wstępnie ustalili, że mężczyzna wraz z rodziną przyjechał tam w celach turystycznych. Jest o miejsce ogólnodostępne i służy jako taras widokowy. 28-latek będąc właśnie na tarasie widokowym chciał zrobić pamiątkowe zdjęcie, w tym celu stanął na barierce. W pewnej chwili zachwiał się i spadł na ziemię.

Wezwana na miejsce załoga karetki pogotowia przewiozła 28-latka do szpitala. Policjanci zbadali jego trzeźwość, okazało się, że w organizmie miał prawie promil alkoholi. Szczegółowy przebieg nieszczęśliwego zdarzenia wyjaśniają policjanci i apelują o ostrożność.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Śląskie: Tu Andrzej Duda zyskał rekordowe poparcie! Jaka to gmina?

Katowice: Osunięcie ziemi i zamknięty wiadukt na DK 86 skomplikuje życie kierowcom na kilka miesięcy!

Od środy można składać wnioski o świadczenie „Dobry Start”. Na razie tylko w formie elektronicznej

 

źr. Policja Lubelska

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close