Region

Specjalna akcja w Gliwicach. Rozdane zostaną wyprawki szkolne

Druga połowa sierpnia to czas przygotowań przed powrotem do szkoły. Plecaki, książki, ubrania, artykuły szkolne – to tylko część wyposażenia, które trzeba skompletować przed pierwszym dzwonkiem. Z tej okazji gliwickie Centrum Handlowe Europa Centralna rusza ze specjalną akcją. Między 27 a 31 sierpnia, będzie rozdawało swoim klientom artykuły szkolne i całe wyprawki. 

 

Punkty za szczepienia w Katowicach! Kto zapłaci za defiladę?

TOP 5 Silesia Flesz – Premiera niedziela 19:50

Choć wakacje wciąż trwają, to w wielu domach coraz częściej pojawia się temat przygotowań do szkoły. Dla uczniów i ich rodziców, to często znaczny wydatek. Przybory szkolne, ubrania, buty i inne dodatki oznaczają kwoty sięgające nawet kilkuset złotych. Z tego względu Centrum Handlowe Europa Centralna w Gliwicach przygotowało nietypową akcję. Między 27 a 31 sierpnia będzie rozdawało artykuły szkolne oraz całe wyprawki klientom, którzy dokonają jakichkolwiek zakupów za minimum 100 zł.

– Zdajemy sobie sprawę, że koniec sierpnia to czas intensywnych przygotowań przed powrotem do szkoły. Dlatego też chcąc wesprzeć w nich naszych klientów, postanowiliśmy zorganizować akcję paragonową i rozdać różne artykuły szkolne, a nawet całe wyprawki z niezbędnym wyposażeniem. Chcemy tym samym, poza zabawą, stworzyć szansę na pewne oszczędności – stwierdza Katarzyna Lenartowicz, dyrektor Europy Centralnej.

Jak wziąć udział w akcji? Wystarczy w dniach od 27 do 31 sierpnia odwiedzić gliwickie centrum handlowe, a po zakupach na min. 100 zł wziąć udział w zabawie – krótkim quizie z języka polskiego, matematyki oraz przyrody. Każdego dnia 5 osób, które najszybciej rozwiąże krótkie zadania, wygra plecak pełen artykułów i gadżetów szkolnych.

Organizatorzy zapewniają, że żaden uczestnik akcji paragonowej nie wróci do domu z pustymi rękami. Po okazaniu paragonu za minimum 100 zł klienci już na starcie odbiorą zestaw przyborów szkolnych. Natomiast zakupy na kwotę powyżej 200 zł będą premiowane dodatkowo zestawem gadżetów.

Stanowisko odbioru nagród będzie zlokalizowane przy wejściu głównym do galerii. Nagrody można odbierać w dniach 27 – 31 sierpnia od godz. 12:00 do 20:00. Jak informują organizatorzy, liczba nagród gwarantowanych jest ograniczona.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Koszmarna TRAGEDIA! Zabici i ranni po burzy w Tatrach! [WIDEO]

Mel Gibson startuje do sejmu z Katowic?

Największy drewniany rollercoaster na świecie ZADRA już czynny! Zobaczcie WIDEO Z PRZEJAZDU!

 

źr. inf.prasowa

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close