Region

Spore UTRUDNIENIA w Bytomiu! Dotyczą kilku dzielnic

Kierowcy i piesi muszą spodziewać się utrudnień drogowych w centrum Bytomia oraz na Rozbarku, Szombierkach i Suchej Górze.

 

 

Co za #DZBANY z Sosnowca! Szuka ich prezydent! A policjanci z Gliwic płaczą pod fotoradarem!

Od 18 do 22 lutego będą prowadzone prace w rejonie ul. Krupińskiego w Bytomiu, od 20 do 22 lutego w związku z budową gazociągu będą występowały utrudnienia w rejonie ul. Siemianowickiej 98 w Bytomiu, zaś od 25 do 28 lutego mogą wystąpić utrudnienia drogowe na ul. Blachówka w Suche Górze.

Ponadto 26 lutego zostaną zabezpieczone stanowiska postojowe w Strefie Płatnego Parkowania na ul. Moniuszki od skrzyżowania  z ul. Jagiellońską do ul. K. Miarki. Wygrodzenie dokonuje się w celu umożliwienia zaparkowania pojazdów – uczestników koncertu Izby Przemysłowo-Handlowej organizowanego w Operze Śląskiej. Kierowcy parkujący w tym rejonie muszą liczyć się z brakiem wolnych miejsc do późnych godzin wieczornych.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close