AlarmRegion

Strzelanina w Rudzie Śląskiej! Policjanci strzelali do napastnika z nożem!

Strzelanina w Rudzie Śląskiej! Policjanci otworzyli ogień do napastnika z nożem!

 

 

Piast Gliwice wygrałby nawet eurowybory? TOP 5 SILESIA FLESZ z wizytą u Mistrzów Polski!

Strzelaniną zakończyła się interwencja w Rudzie Śląskiej. Policjanci musieli oddać strzały do napastnika, uzbrojonego w nóż, który na nich się rzucił.

Strzelanina w Rudzie Śląskiej miała miejsce w środę, 29 maja, podczas interwencji w jednej z kamienic przy ulicy Czarnoleśnej. Policja dostała sygnał, że 47-letni mężczyzna jest bardzo agresywny wobec swojej żony i dzieci. Miał też być zagrożeniem dla innych mieszkańców.

 

Kiedy na miejsce przyjechał policyjny patrol, mężczyzna wpał w amok. Rzucił się na interweniujących policjantów, uzbrojony w nóż. Nie słuchał apeli o uspokojenie się i odłożenie noża. Policjantka nie miała wyboru – strzeliła do agresywnego 47-latka z broni służbowej.

Mężczyzna dostał postrzał w nogę, został przewieziony do szpitala. Policjantom nic się nie stało, trwa wyjaśnianie wszelkich okoliczności zdarzenia.

 

źródło: rmf24.pl
redakcja: Wojtek Żegolewski
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “Strzelanina w Rudzie Śląskiej! Policjanci strzelali do napastnika z nożem!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close