AlarmRegion

Tarnowskie Góry: Samochód potrącił kobietę! Sprawca uciekł! Czy ktoś coś widział?

Samochód potrącił 74-letnią mieszkankę powiatu tarnogórskiego. Kobieta została potrącona 28 maja na ulicy Sobieskiego w Tarnowskich Górach. Sprawca uciekł z miejsca wypadku. 

 

 

Piast Gliwice wygrałby nawet eurowybory? TOP 5 SILESIA FLESZ z wizytą u Mistrzów Polski!

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Tarnowskich Górach szuka świadków zdarzenia drogowego, w którym ucierpiała 74-letnia mieszkanka powiatu tarnogórskiego. Kobieta została potrącona przez samochód 28 maja około godziny 14:30 na ulicy Sobieskiego w Tarnowskich Górach.

Osoby, które widziały to zdarzenie, mają informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia jego przebiegu lub dysponują zapisem z kamery samochodowej, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Tarnowskich Górach ul. Bytomska 6. Policja prosi by dzwonić wybierając numer telefonu do sekretariatu wydziału kryminalnego 32 39 35 280 lub do dyżurnego jednostki wybierając numer: 32 39 35 255.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close