RegionŚwiatWiadomość dnia

Świat: Chcesz zostać astronautą NASA? Masz czas do końca marca!

To nie żart. Amerykańska agencja kosmiczna NASA do 2024 r. chce po raz kolejny wysłać ludzi na księżyc. Południowy biegun naszego naturalnego satelity ma odwiedzić kobieta i mężczyzna. Może czas złożyć aplikacje? Czas mamy do końca marca.

 

 

Panika przed koronawirusem! TOP 5 Silesia Flesz
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Jeśli posiadasz amerykańskie obywatelstwo oraz ukończone studia techniczne z zakresu matematyki, inżynierii czy astrofizyki możesz śmiało aplikować na stanowisko…astronauty w amerykańskiej agencji kosmicznej NASA! Jak informuje Jim Bridenstine administrator NASA człowiek nigdy od czasów programu Apollo nie był tak blisko ponownej wizyty na księżycu. W planach jest umieszczenie na południowym biegunie naszej naturalnej satelity pierwszej w historii kobiety a później kolejnego mężczyzny. Po dwuletnim niełatwym szkoleniu wybrani kandydaci zostaną dołączeni do korpusu astronautów!

Zaznaczmy, że roczna pensja astronauty waha się od 104 do 161 tys. dolarów co w przeliczeniu na złotówki daje kwotę około 600 tys. – chyba warto? Warto dodać, że gdy NASA ostatnio w 2015 r. otworzyła nabór zgłosiło się około 18,3 tys. chętnych z czego kosmonautami zostało…11. Reasumując – nie jest to prosta sprawa ale może warto spróbować.

 

 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Zwłoki trzech osób znalezione w mieszkaniu w Bytomiu! Nowe fakty i WIDEO z miejsca tragedii

Śląskie: Znikają mąka, kasze, cukier, makaron. Ludzie wykupują wszystko przez panikę przed koronawirusem!

Bytom: Przy kościele Świętego Ducha ruszają wykopaliska. Czego szukają archeolodzy?

źródło: www.rmf24.pl

red: B. Bednarczuk
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close