KategoriaRegionŚwiatWiadomość dnia

Świat: Znany aktor Tom Hanks i jego żona zarażeni koronawirusem

63-letni Tom Hanks znany z legendarnych ról w filmach takich jak Forest Gump, Szeregowiec Ryan czy Philadelphia jest zarażony koronawirusem. Niestety zakażona została również jego żona. Oboje przebywają w Australii, gdzie aktor nagrywał sceny do nowego filmu.

 

TOP 5 Silesia Flesz: Tajemnicze przedmioty i martwe zwierzęta w kanalizacji? To nie żarty!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Tom Hanks to ikona amerykańskiego kina. Aktor bardzo plastyczny, który przez całe swoje życia zagrał wiele legendarnych i bardzo zróżnicowanych ról. Jako drugi człowiek na świecie jest zdobył dwa Oscary za główną role w filmie pod rząd (najważniejsze wyróżnienie amerykańskiej akademii filmowej).

Tom Hanks o zarażeniu koronawirusem poinformował na swoim Twitterze – Aby grać właściwie, trzeba być zdrowym. Dlatego zostaliśmy przetestowani na koronawirusa i okazało się, że wynik jest pozytywny.napisał. Akto przebywa w Australii ze względu na zdjęcia do filmu o życiu króla rock’n’rolla Elvisa Presleya, w którym ma grać rolę jego menadżera pułkownika Toma Parkera. Na razie aktor oraz jego żona znajdują się pod obserwacją lekarzy specjalistów i zostaną tam tak długo jak będzie to konieczne. Fani zdobywcy dwóch Oscarów (za filmy Philadelphia oraz Foresrt Gump) są w szoku. Aktor zapewnia, że o całej sytuacji i stanie zdrowia będzie dalej informował na swoim Twitterze.

Dziś Chińska Komisja Zdrowia poinformowała o tym, że moment szczytowy epidemii w Chinach minął i odnotowuje się coraz mniej przypadków zarażenia koronawirusem. W Polsce aktualnie mamy 47 pacjentów, u których zakażenie potwierdzono. Ze znanych osób w Polsce póki co chory jest tylko gen. Jarosław Mika ale jego życiu oraz zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

3 kolejne przypadki koronawirusa w Polsce. Łącznie w kraju jest 47 zakażonych

Koronawirus rozprzestrzenia się w Polsce w błyskawicznym tempie. Czy zamkną sklepy?

Gen. Jarosław Mika zarażony koronawirusem czuje się dobrze

źródło: Polsat News

red: B. Bednarczuk
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close