Region

Sylwestra w Katowicach w tym roku nie będzie. Krupa: Zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców jest dla nas najważniejsze

Nie będzie tradycyjnej zabawy sylwestrowej na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Decyzję o nieorganizowaniu imprezy podjął prezydent Katowic Marcin Krupa.

 

Gwiazda Szeryfa – serialowa nowość tylko w Telewizji TVS!

Katowice to kolejne miasto, które rezygnuje w tym roku z miejskiej imprezy sylwestrowej.

Zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców jest dla nas najważniejsze, dlatego w tym roku nie będziemy organizować imprezy sylwestrowej – potwierdził we wtorek 20 października Marcin Krupa, prezydent Katowic.

Sylwestra w plenerze nie będzie także w Częstochowie.

– Ubolewamy nad tym bo to była zawsze impreza przyciągająca tutaj na Plac Biegańskiego tłumy mieszkańców i mieszkanek, ale no nie jesteśmy w stanie na chwilę obecną podjąć innej decyzji. Tzn taka impreza o charakterze masowym no w naszej opinii na pewno nie będzie bezpieczna pod względem epidemiologicznym i nie udałoby się podczas organizacji tego typu imprezy jakby zachować tych wszystkich wymogów sanitarnych i tego dystansu społecznego – mówiła Magdalena Woch, zastępca naczelnika Wydziału Kultury, Promocji i Sportu UM w Częstochowie.

CZYTAJ TAKŻE: Śląskie: Kolejne miasta odwołują koncerty i zabawy sylwestrowe

Śląskie: Kolejne miasta odwołują koncerty i zabawy sylwestrowe

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close