RegionWiadomość dnia

Sylwestrowa Moc Przebojów czyli Sylwester na Stadionie Śląskim. Przygotowania idą pełną parą [WIDEO]

Sylwestrowa Moc Przebojów czyli Sylwester na Stadionie Śląskim coraz bliżej. Przygotowania idą pełną parą. To właśnie tu odbędzie się największa impreza sylwestrowa w województwie śląskim.

 

TOP 5 SILESIA FLESZ: Smog, Horror, Ojczyzna i kontener za dwa melony!

Organizuje ją telewizja Polsat, województwo śląskie i miasto Katowice. -To jest doskonała promocja, ale też doskonały prezent dla naszych mieszkańców, którzy mogą skorzystać z tych wszystkich ciekawych atrakcji, które będą przygotowane na scenie a przecież doskonale wiemy, że to czołówka naszych polskich wykonawców, ale i również ze świata przyjadą goście, których znamy i pamiętamy a więc będzie coverowo, kolorowo i bardzo tanecznie – mówi Marcin Krupa, prezydent Katowic.

Na tej scenie wystąpić mają między innymi: Michał Szpak, Maryla Rodowicz, Ewa Farna, Sławomir, Grzegorz Hyży, Cleo, Ewelina Lisowska czy Feel. A wszystko w wyjątkowym anturażu Stadionu Śląskiego.

Sylwestrowa Moc Przebojów czyli Sylwester na Stadionie Śląskim coraz bliżej. Przygotowania idą pełną parą
Sylwestrowa Moc Przebojów czyli Sylwester na Stadionie Śląskim coraz bliżej. Przygotowania idą pełną parą

-Staramy się pokazać, że Stadion Śląski jest godnym miejscem ku temu, by organizować tu duże wydarzenia kulturalne, muzyczne, społeczne, gospodarcze. Świetna lokalizacja, świetne warunki transportu, komunikacji. Wykorzystajmy ten potencjał – podkreśla Jakub Chełstowski, marszałek województwa śląskiego.

Wstęp na Sylwester na Stadionie Śląskim będzie bezpłatny. W imprezie wziąć udział może maksymalnie 60 tys osób – po przekroczeniu tej liczby bramy stadionu będą zamykane. Organizatorzy Sylwestrowej Mocy Przebojów zadbali także o transport publiczny.

Organizatorzy Sylwestrowej Mocy Przebojów zadbali także o transport publiczny
Organizatorzy Sylwestrowej Mocy Przebojów zadbali także o transport publiczny(fot.slaskie.pl)

-Rozmawiamy z Kolejami Śląskimi również z organizatorami komunikacji miejskiej – mówimy o autobusach i tramwajach – po to żeby i w Sylwestra i w Nowy Rok zwiększyć częstotliwość, pojemność taboru – mówi Izabela Domogała, członek zarządu województwa śląskiego.

Z myślą o tych, którzy zdecydują się jednak przyjechać autem wyznaczono 4 duże parkingi. Do 31 grudnia do godziny 16.00 bilety będą kosztować 20 złotych. Po tym czasie ich cena wzrośnie do 30 zł.

(Sandra Hajduk)

Sylwestrowa Moc Przebojów czyli Sylwester na Stadionie Śląskim. Przygotowania idą pełną parą (fot.slaskie.pl)
Sylwestrowa Moc Przebojów czyli Sylwester na Stadionie Śląskim. Przygotowania idą pełną parą (fot.slaskie.pl)
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close