AlarmKrajRegion

TO OKROPNE!!! Ktoś ukradł figurkę kota z grobu 8-letniego Kacpra! Złodzieja szuka cały internet!

Już nie tylko zrozpaczeni po stracie synka rodzice, znajomi, rodzina i policjanci – ale cały polski internet szuka złodziei lub złodzieja, który ukradł z grobu 8-letniego Kacpra figurkę ukochanego kota chłopczyka. Może nie wypada – ale jednak warto zadać pytanie – co trzeba mieć w głowie, żeby zrobić coś takiego…

 

 

TOP 5 SILESIA FLESZ: Prohibicja w Katowicach i czy to UFO rozwaliło Rudę Śląską?
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Takiego koszmaru rodzice zmarłego 8-latka się nie spodziewali, mając nadzieję, że chociaż po śmierci ich ukochany synek zazna spokoju. Niestety. Jakaś bestia ukradła figurkę kota z grobu 8-letniego Kacpra! Sprawą żyje już cały polski internet.

Wszystko wydarzyło się w Nowym Dworze Mazowieckim. Kacper zmarł w wieku 8 lat po długiej i ciężkiej walce z guzem mózgu. Kiedy Kacperek dzielnie walczył z przeciwnościami, jakie niosła choroba – dostał kotka. Kot nie opuszczał chłopca przez ostatnie miesiące, kiedy objawy choroby się nasilały – cały czas był przy nim. Kiedy chłopiec zmarł, rodzice postanowili zamówić figurkę ukochanego kotka Kacpra i umieścić ją na grobie syna.

Niestety… Kot z grobu Kacpra zniknął w nocy ze środy na czwartek. Rodzice są zszokowani ty, co się stało, zastanawiają się, kto mógł zrobić coś tak odrażającego i apelują do dosłownie wszystkich o pomoc w odnalezieniu figurki kota z grobu Kacperka.

-Kochani zwracamy się z ogromną prośbą może ktoś coś wie. W nocy 27 listopada z grobu naszego synka Kacperka został skradziony kotek. Prosimy o udostępnianie tej informacji. Dołączamy zdjęcie kotka – napisali rodzice na profilu poświęconym Kacprowi.

Kochani zwracamy się z ogromną prośbą może ktoś coś wie. W nocy 27 listopada z grobu naszego synka Kacperka został skradziony kotek. Prosimy o udostępnianie tej informacji. Dołączamy zdjęcie kotka.

Opublikowany przez Kacper Zagozdon Czwartek, 28 listopada 2019

Kradzież poruszyła mieszkańców Nowego Dworu Mazowieckiego ale i tysiące internautów, którzy upust emocjom dają w licznych komentarzach:

-Jest mi bardzo przykro i ciężko ogarnąć brak empatii ludzi.. Mam nadzieję że sumienie ruszy i odda go w miejsce gdzie powinien być – pisze pani Wiola. -Nie wiem co napisać, przecież to był jego Anioł stróż ostatnio cały czas był w tych ciężkich chwilach z Kacperkirm. Człowieku oddaj bo nie będziesz mógł spać spokojnie dodaje pani Iwona.

Pani Jola za to w słowach nie przebiera: -Brak mi słów na to bydlę co to zrobiło.

Rodzice proszą o wszelkie informacje na temat figurki i wciąż wierzą, że uda się ją odzyskać, a kot wróci na grób Kacpra…

POMÓŻCIE MAŁEJ JULCE! Operacja może uratować aniołkowi życie! Serwis SILESIA FLESZ od poniedziałku do piątku o 16.00, 17.45, 20.00 i o 23.00 w TVS!

autor: Wojciech Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Tylko fakty, zero mitów! Konferencja o SIECI 5G w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach [ZDJĘCIA]

Gwiazda szlagierowej sceny ciężko chora! Przyjaciele organizują pomoc dla Remika z Duo Bayer’s

Katowice: 19-latka zginęła potrącona przez tramwaj. Miała słuchawki w uszach

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close