AlarmKrajRegion

Tony gnijącego i śmierdzącego mięsa wyrzucona na środek pola! To mięso z chorych krów?

Policja szuka sprawców dość nietypowego zaśmiecenia pola. Nietypowego – bo na polu wylądowały tony psującego się już mięsa. Sprawdzane są wszystkie wątki – policja nie wyklucza także, że sprawa może mieć związek z tzw. aferą mięsną

 

 

Tom Hanks wsiada do Syreny, a Biedroń wjeżdża do Sejmu na czarnym koniu? TOP 5 Silesia Flesz


Na polu w Libiążu znaleziono ogromne ilości mięsa. Na razie nie wiadomo, kto wyrzucił mięso na pole, ani jakiego jest pochodzenia. Sprawę badają służby weterynaryjne, policja i prokuratura. O sprawie poinformował portal przełom.pl. Mięso na polu w Libiążu znalazł jeden z mieszkańców. Natknął się na nie 6 lutego i od razu poinformował o wszystkim służby.

Nie wiadomo, jak długo leżało mięso na polu. Pobrano już próbki z mięsa, teraz trwają jego badania. Od ich wyników zależy w którą stronę zostanie skierowane śledztwo i jakie zarzuty może usłyszeć osoba lub osoby, które są za to odpowiedzialne.

Policja bierze pod uwagę wiele wariantów, w tym także to, że mięso na polu w Libiążu może mieć związek z tak zwaną „aferą mięsną”. Ujawniła ją telewizja TVN, pokazując, jak pracownicy jednej z ubojni zabijali chore zwierzęta i pozyskiwali z nich mięso, a także mięso ze zdechłych już zwierząt.

(WZ/przelom.pl)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “Tony gnijącego i śmierdzącego mięsa wyrzucona na środek pola! To mięso z chorych krów?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close