Region

Tragiczna śmierć na Pogorii IV. NOWE FAKTY [WIDEO]

Tragiczna śmierć 60-letniego mieszkańca Siemianowic Śląskich. Mężczyzna dziś rano wjechał samochodem do Pogorii IV. Mimo podjętej próby reanimacji zmarł. Przyczyny zdarzenia nie są znane. Sprawę bada prokuratura.

Otrzymaliśmy zgłoszenie o samochodzie znajdującym się na powierzchni wody około 20 metrów od brzegu. Po dojeździe na miejsce ratownicy już tego samochodu nie widzieli na powierzchni natomiast znajdowała się tutaj osoba postronna, która wskazała orientacyjne miejsce. Ratownicy niezwłocznie przystąpili do działań, wpław dopłynęli do tego samochodu i wyciągnęli osobę poszkodowaną, następnie przetransportowali ją do brzegu, gdzie podjęto czynności ratownicze. Po przyjeździe zespołu ratownictwa medycznego stwierdzono zgon i odstąpiono od czynnościmówi kpt. Krystian Biesiadecki, Komenda Powiatowa PSP w Będzinie.

Autor: Sandra Hajduk

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Koronawirus na Śląsku: Nowe przypadki – 43 pracowników kopalń/strong>

Śląskie: Tragedia nad zalewem Pogoria IV. Znaleziono zatopiony samochód

Jest nowe rozporządzenie w sprawie lotów krajowych i międzynarodowych

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close