RegionWiadomość dnia

Śląskie: Tragedia nad zalewem Pogoria IV. Znaleziono zatopiony samochód

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Będzinie otrzymali zgłoszenie o przerażającym odkryciu. W zalewie Pogoria IV, jeden z przechodniów zauważył zatopiony samochód. Mężczyzny, który znajdował się w pojeździe nie udało się uratować.

Ruszcie tropem zbrodni w TVS!

Tragedia nad zalewem Pogoria IV. Około godziny 7:15,  jeden z przejeżdzających rowerzystów odkrył zatopiony samochód. Zawiadomione o zdarzeniu służby znalazły kierującego pojazdem – niestety mimo akcji reanimacyjnej, nie udało się uratować 60-latka, który znajdował się w aucie. Na miejscu znajduje się straż pożarna, policja, a w drodze jest prokurator. Trwają czynności, które maja na celu ustalenie przyczyn tragedii. Co więcej – płetwonurkowie przeczesują zalew w poszukiwaniu innych osób, które mogły ucierpieć w tragedii. Z najnowszych informacji wynika, że samochód znajdował się 20 metrów od brzegu zalewu Pogoria IV.

 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Koronawirus w czeskich kopalniach. Pracują tam górnicy z Polski

Urzędy zawalone wnioskami przedsiębiorców. Wszyscy chcą kasę z TARCZY!

16-latek z wbitą w głowę strzałą z łuku! Kolega chciał go nastraszyć [DRASTYCZNE ZDJĘCIA]

źródło: KMP Będzin

red: B. Bednarczuk
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close