Region

Tragiczny weekend nad wodą. Tylko wczoraj utonęło 14 osób [WIDEO]

Tragiczny weekend nad wodą. Tylko wczoraj utonęło 14 osób. To najwięcej w ciągu tych wakacji. W sobotę w regionie utonęły trzy osoby, w niedzielę policja poinformowała o śmierci kolejnych.

 

 

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

Ciało wyłowiono z kąpieliska w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach – to poszukiwany od piątku 27- latek. Do tragedii doszło też na Zalewie Nakło – Chechło i w zbiorniku Bałtyk w Częstochowie. Mimo prowadzonej resuscytacji, wyciągnięty z wody mężczyzna zmarł.

Przyczyna to przede wszystkim alkohol. Często bywa tak, że nie mamy już sił wrócić do brzegu. Drugi kluczowy powód to pozostawione bez opieki dzieci. Część osób zupełnie lekceważy zagrożenia i przecenia swoje możliwości, a co najmniej do piątku można spodziewać się wysokich temperatur.

Od początku sierpnia, według policyjnych statystyk, w Polsce ponad 20 osób straciło życie nad wodą. Bilans od kwietnia to ponad 230 utonięć. W całym 2019 roku utonęło 456 osób.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

To dopiero początek upałów! Jest OSTRZEŻENIE przed wysokimi temperaturami

Wybuch gazu pod Zawierciem: Trzy osoby poparzone, wśród rannych jest dziecko!

Koronawirus w GKS Katowice! Piłkarze i trenerzy na kwarantannie!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close