RegionSport

TS Podbeskidzie ma sekcję ampfutbolu

Działający od pięciu lat klub Kuloodporni Bielsko-Biała zmienił strukturę organizacyjną. Od teraz drużyna amp futbolu – piłki nożnej rozgrywanej przez zawodników po jednostronnej amputacji kończyny dolnej – Kuloodporni stała się częścią TS Podbeskidzie i będzie występować w czerwono-biało-niebieskich barwach. W ten sposób klub Podbeskidzie zyskuje sekcję amp futbolu, która będzie nosić nazwę TS Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała.

Sprawdźcie HITY i NOWOŚCI w jesiennej ramówce TVS!

– Chcieliśmy uszanować markę stworzoną przez Daniela Kawkę i cały zespół Kuloodpornych, którzy są znani już w Polsce, dlatego zachowaliśmy pierwotny człon w nazwiemówi prezes TS Podbeskidzie Bogdan Kłys.– To dla nas duże wyzwanie, bo chcemy nie tylko kontynuować to, co Kuloodporni budowali od pięciu lat, ale też rozwinąć projekt, nadać mu odpowiedniego rozmachu i blaskumówi prezes Górali.

Fundacja Kuloodporni działa od ponad pięciu lat. Drużyna Kuloodpornych wywalczyła medale – brązowy, srebrny i złoty Mistrzostw Polski, a jej wychowankowie grają w reprezentacji Polski amp futbolu.

Źródło i foto: UM Bielsko-Biała

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Aktualna lista powiatów z dodatkowymi obostrzeniami. Jeden powiat z woj. śląskiego w strefie żółtej

Nawet 500 złotych mandatu za wypad na grzyby? Straż leśna przypomina zasady grzybobrania

Smród nie do wytrzymania i biegające szczury. Mieszkańcy Chorzowa mają dość! [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close