Kategoria

Tunel w Gliwicach drogą na skróty dla pieszych i miejscem… intymnych spotkań [FOTO]

Standardem stają się wizyty nieproszonych gości w tunelu znajdującym się wzdłuż Drogowej Trasy Średnicowej. Pracownicy Centrum Sterowania Ruchem (CSR) stają się mimowolnymi świadkami sytuacji intymnych, ale przede wszystkim niebezpiecznych.

 

Sprawdźcie HITY i NOWOŚCI w jesiennej ramówce TVS!

O zakazie ruchu pieszych przed wejściem do tunelu DTŚ informują znaki drogowe. Niektórzy mimo wszystko lekceważąc je, organizują sobie w ten sposób skrót z ul. Sienkiewicza do pl. Piastów lub będąc pod wpływem alkoholu decydują się na niebezpieczne zachowania.

O pojawieniu się nieproszonego gościa w tunelu, pracowników Centrum Sterowania Ruchem, informuje automatyczny system monitoringu wizyjnego, który po  wykryciu pieszego przekazuje komunikat do CSR.

Według procedur tunel natychmiast zostaje zamknięty, a kierowcy zmuszeni są do skorzystania z objazdu. Zawiadamiane są także odpowiednie służby, które mogą wyciągnąć konsekwencje finansowe wobec tych, którzy pojawiają się w tunelu.

Ostrzegając przed tak nieodpowiedzialnymi zachowaniami informujemy, że pojazdy przejeżdżające przez tunel mogą poruszać się z prędkością 70 km/h.

Źródło ZDM Gliwice

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Kilkudziesięciu górników nie wyjechało na powierzchnię! Rozpoczął się strajk w kopalaniach!

Nareszcie! Nowa, wybudowana droga DK 94 pod wiaduktem już otwarta [WIDEO]

Nowy stadion za kilkadziesiąt milionów złotych powstanie w Katowicach [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close