KrajRegion

Żory: Czas na Leśną Przygodę w Amerykańskim Parku Rozrywki Twinpigs!

Żory: Już w najbliższy weekend, 23-24 maja, Amerykański Park Rozrywki Twinpigs otworzy dla gości swoją strefę leśną oraz aleję spacerową.

 

Twinpigs zaprasza na wyjątkową, leśną przygodę! W każdą sobotę i niedzielę, w godzinach od 12:00 do 18:00, będzie można odwiedzić sympatyczne zwierzaki, wybrać się na spacer po molo zawieszonym między drzewami i odpocząć przy błękitnym wodospadzie.

 

Ruszcie tropem zbrodni w TVS!

– W obecnej sytuacji nie możemy otworzyć wszystkich stref Parku Rozrywki Twinpigs z ponad 50 atrakcjami. Czekamy na początek sezonu, a tymczasem udostępniamy naszym gościom Park Leśny oraz alejki spacerowe słynnego Miasteczka Westernowego – wyjaśnia Arkadiusz Tomaszewski, prezes spółki Nowe Miasto, zarządzającej Twinpigs.

Leśna Przygoda to okazja do poznania wszystkich mieszkańców Twinpigs

Park jest domem dla ponad 60 zwierząt z różnych gatunków. Są wśród nich kuce, daniele, barany, owce, kozy, świnie oraz osioł, a także ptaki – perliczki, gęsi i kaczki. Ponadto przy zagrodach znajdują się tablice edukacyjne, z których można dowiedzieć się m.in. jakie zwyczaje mają zwierzęta i co lubią jeść.

 

Twinpigs dba o bezpieczeństwo gości

Na terenie parku wdrożono specjalne procedury związane z bezpieczeństwem. Nowe zasady dotyczą m.in. dezynfekcji powierzchni, jak również dodatkowych limitów osób. Wyznaczone zostały także dwie ścieżki dojścia do lasu, aby zapewnić swobodną komunikację. Bilety w cenie 15 zł dostępne będą na miejscu oraz w sprzedaży internetowej. Ponadto po całym dniu na łonie natury można skorzystać z dwóch ogródków Restauracji Texas. Wśród palm i baldachimów serwowane będą kultowe dania kuchni amerykańskiej, m.in. steki i burgery oraz czekoladowe brownie.

Więcej informacji na stronie www.twinpigs.zory.pl i na Facebooku: www.facebook.com/twinpigs.

Czas na Leśną Przygodę w Twinpigs!

źr.: zory.com.pl

 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Masowe badania górników na koronawirusa w Rudzie Śląskiej. Testy w Bielszowicach i KWK Ruda

Kibice Ruchu Chorzów nie chcą zwrotu za karnety na mecze. Chcą tak pomóc klubowi w ciężkim czasie!

Prezydenci, burmistrzowie, aktorzy rapują! Śląskie zwariowało na punkcie #hot16challenge! [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close