RegionWiadomość dnia

Tychy: 4 osoby ranne w zderzeniu dwóch aut! Groźny wypadek na Oświęcimskiej [ZDJĘCIA]

Jedno auto skończyło na drzewie, drugie na boku. Patrząc na zdjęcia aż trudno uwierzyć, że skończyło się tylko na obrażeniach. W Tychach na Oświęcimskiej doszło do zderzenia Opla i Forda. W wypadku dwóch samochodów ranne zostały 4 osoby.

 

 

Śmigłowiec Black Hawk i antyterroryści nad Śląskiem!

Ze zgłoszenia jakie o wypadku dostała policja wynikało, że jest kilka osób poszkodowanych, a jeden z pojazdów dachował. Na miejsce natychmiast skierowano i policjantów i strażaków oraz pogotowie ratunkowe.

Jedno auto skończyło na drzewie, drugie na boku. Patrząc na zdjęcia aż trudno uwierzyć, że skończyło się tylko na obrażeniach (www.112tychy.pl)
Jedno auto skończyło na drzewie, drugie na boku. Patrząc na zdjęcia aż trudno uwierzyć, że skończyło się tylko na obrażeniach (www.112tychy.pl)

Jak się okazało na miejscu – jeden z samochodów dodatkowo uderzył bokiem w drzewo, a drugi zatrzymał się na boku. Ruch w miejscu zdarzenia w obu kierunkach został całkowicie wstrzymany. W zdarzeniu brały udział Opel oraz Ford. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały łącznie cztery osoby, trzy (dwóch mężczyzn i kobieta) z nich podróżowały Oplem (obywatele Ukrainy) oraz kierowca Forda (mężczyzna). Cała czwórka została przewieziona do szpitala na dokładne badania.

Przez blisko dwie godziny w miejscu zdarzenia występowały utrudnienia w ruchu. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu Policjantów wynika, że winnym zdarzenia jest kierowca Opla, który włączając się do ruchu wymusił pierwszeństwo przejazdu na jadącym ulicą Oświęcimską kierowcy Forda. Po wykonaniu pełnej dokumentacji przez Policjantów rozbite pojazdy zostały odholowane przez pomoc drogową. Tyscy Policjanci prowadzą dalsze postępowanie mające na celu dokładne wyjaśnienie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

W Tychach na Oświęcimskiej doszło do zderzenia Opla i Forda. W wypadku dwóch samochodów ranne zostały 4 osoby (fot.www.112tychy.pl)
W Tychach na Oświęcimskiej doszło do zderzenia Opla i Forda. W wypadku dwóch samochodów ranne zostały 4 osoby (fot.www.112tychy.pl)
Zdjęcia oraz informacja pochodzą z portalu www.112tychy.pl
Red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Wybory parlamentarne 2019. Jak przeliczane są głosy na mandaty?

Wybory parlamentarne 2019. Jak oddać głos, żeby był ważny?

Bomba ekologiczna w Siemianowicach Śląskich! Utylizacja będzie kosztowała prawie 30 mln złotych

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close