Region

Tychy: Dobra wiadomość dla kierowców. Koniec utrudnień na DK1!

Dobra wiadomość dla kierowców podróżujących trasą Katowice – Tychy oraz Tychy – Bielsko-Biała. Naprawa gwarancyjna w rejonie węzła drogowego ulicy Beskidzkiej z aleją Niepodległości dobiegła końca.

 

Ruszcie tropem zbrodni w TVS!

W piątek (22.05) zgłoszono odbiór prac i od godziny 14:00 ruch odbywa się bez utrudnień. – Roboty były wykonywane na dwóch łącznikach: ulicy zjazdowej z Katowic do Tychów oraz wjazdowej z Tychów w kierunku Bielska-Białej, a także na fragmentach głównej trasy DK1. Choć nie był to duży zakres prac, to wymagał zamknięcia łącznic, ponieważ robotnicy ingerowali w konstrukcje drogi, a jej warstwy zostały przebudowane od podstaw – wyjaśnia Agnieszka Kijas, rzecznik prasowy Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów w Tychach.

Koszty związane z naprawą poniósł wykonawca odpowiedzialny za przeprowadzoną kilka lat temu przebudowę tyskiego odcinka DK1 i DK86, firma Polimex Mostostal S.A.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Śląskie: Puste klasy, mało dzieci. Niewielkie zainteresowanie otwartymi szkołami [WIDEO]

Kultowy polski głos Google Maps żegna się na YouTube. Zastąpi go automat [WIDEO]

Epidemia koronawirusa: Jak będą wyglądały wakacje? To może być inne all inclusive, jakie znamy

 

źr. UM Tychy

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close