RegionŚwiat

Udusił 2-miesięczną córkę poduszką, później zrobił jej elektrowstrząsy!

Zbrodnia miała miejsce 12 czerwca w Van Buren, stanie Arkansas. 19-letni Tyler Buchanan udusił swoje dwumiesięczne dziecko, gdy to zaczęło płakać. Gdy uświadomił sobie, że córeczka nie oddycha próbował ożywić ją elektrowstrząsami!

 

Tyler Buchanan przed sąsiadami udawał kochającego i opiekuńczego ojca. Na każdym kroku powtarzał, że jego córeczka jest dla niego najważniejsza. Feralnej nocy dziecko zaczęło głośno płakać, a matka, zapadła głęboki sen, zmęczona opiekowaniem się córką. Ojciec zdenerwowany głośnym płaczem udusił dziecko poduszką!

19-letnia matka po przebudzenia zauważyła ciało córki i natychmiast powiadomiła pogotowie. Tłumaczyła, że w nocy nic nie słyszała bo zapadła w głęboki sen.

Tyler Buchanan stwierdził, ze próbował reanimować córkę elektrowstrząsami. Robił to za pomocą obciętego kabla od przedłużacza… Dziecko niestety już nie żyło. Nastolatka aresztowano i oskarżono o zabójstwo.

Zobacz także: Jastrzębie: Pijani rodzice „opiekowali się” 6-miesięczną córką. Niemowlę trafiło do szpitala

Jastrzębie: Pijani rodzice „opiekowali się” 6-miesięczną córką. Niemowlę trafiło do szpitala

źr: fakt.pl/Mateusz Pojda

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close