KrajRegionŚwiat

Zgwałcił córkę podczas własnej nocy poślubnej! Ojciec myślał, że to jego nowa żona!

Szok i niedowierzanie! Ojciec podczas wesela zgwałcił własną córkę! Jak się tłumaczył, zrobił to pomylił ją po pijaku ze świeżo poślubioną żoną…

 

 

Kto biegał na golasa krzycząc SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU? I kto strzela do dzików jak do tarczy? Zobaczcie nowe TOP 5 SILESIA FLESZ!


Dramatyczne wydarzenia rozegrały się w Danii prawie dwa lata temu, ale mężczyzna za to co zrobił – wyrok usłyszał dopiero teraz. 50-latek zaprosił swoją 20-letnią córkę  na swój ślub. Młoda kobieta upiła się i zasnęła na łóżku w apartamencie dla nowożeńców. Tam po weselu także wylądowała młoda para. Wtedy właśnie rozegrał się dramat 20-latki. Według zeznań jej 50-letniego ojca, miał z nią współżyć, myśląc że to żona, która także leżała obok.

Dowodem w całej sprawie miały być sms-y, jakie po traumatycznych wydarzeniach wymieniali ze sobą ojciec i córka. Kiedy ruszył proces, mężczyzna nie przyznawał się w nim do zgwałcenia córki. Cały czas utrzymywał, że to tragiczna pomyłka, spowodowana tym, że uwał mu się film.

Jak podaje RMF24, mężczyzna nie dość, że musi odsiedzieć 2,5 roku – to kara, jaką wymierzył mu za gwałt sąd – musi zapłacić także córce odszkodowanie w wysokości 60 tys. koron.

(źr:RMF24/m-ps/WZ)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close