Region

W Katowicach wraca „złota rączka” dla seniora

Seniorzy znowu mogą korzystać z usług „złotej rączki” w Katowicach. Usługa wraca jednak w nieco zmienionej formie, ze względu na obowiązujące obostrzenia w związku z koronawirusem.

Zimowa nuda? Nie z TVS! Sprawdź nasze serialowe HITY!

„Złota Rączka” będzie przyjmował zgłoszenia telefonicznie i wykonywał telefoniczne porady w zakresie drobnych napraw, usterek czy awarii domowych możliwych do poinstruowania seniora, który będzie mógł wykonać je samodzielnie.

Numer telefonu 789 249 673, czynny w godzinach 8:00 – 16:00.

– Przypominamy, że celem projektu jest podniesienie oraz poprawa jakości życia poprzez zapewnienie seniorom dostępu do bezpłatnych usług w zakresie drobnych napraw domowych – informuje UM Katowice.

Z usług mogą skorzystać seniorzy miasta Katowice, samotni, gospodarstwa 2 osobowe, którzy ukończyli 65 rok życia, i którym często trudno jest poradzić sobie z domowymi naprawami, a nie zawsze mogą liczyć na wsparcie bliskich osób.

Źródło: UM Katowice

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Aż 5 różnych szczepów koronawirusa na Śląsku! Jest też wariant brytyjski!

Metropolitalna spalarnia śmieci w końcu powstanie? GZM chce, żeby sąd zajął się unieważnieniem uchwały przez wojewodę

Nie wszystko można streamować w sieci. 18-latek pokazał o wiele za dużo!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close