RegionWiadomość dnia

W Mysłowicach kino wprost na Rynku! Już w piątek kultowa komedia!

Czy znacie słynną komedię włoską „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”? Jeśli tak, to można teraz zobaczyć jej polską wersję. I to w mistrzowskiej, rodzimej obsadzie. W Mysłowicach żeby pójść do kina, wystarczy przyjść na Rynek.

 

 

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

Grupa przyjaciół decyduje się zagrać w trakcie kolacji w niewinną grę. Do zakończenia spotkania wszyscy muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy mają odbywać się w trybie głośnomówiącym. Od słowa do słowa postanawiają dzielić się ze sobą informacjami przychodzącymi na ich telefony w czasie jej trwania. Na jaw wychodzą tajemnice, które zmuszą bohaterów do redefiniowania łączących ich relacji. Jak możemy się spodziewać, ten przyjemny wieczór wywróci ich świat do góry nogami.

Co łączy włoską i polską produkcję poza samą historią? Zjawiskowa Kasia Smutniak, polsko – włoska aktorka, która bywa nazywana „młodszą siostrą Moniki Bellucci”. Obok niej będzie można zobaczyć rewelacyjne role Mai Ostaszewskiej, Tomasza Kota, Łukasza Simlata i Michała Żurawskiego.

Kameralne kino na Rynku w Mysłowicach w pierwszy piątek sierpnia!

-Tradycyjnie przypominamy o stanie epidemicznym, a co za tym idzie o zachowaniu dystansu lub zastosowaniu maseczekapelują organizatorzy.

 

źródło: Mysłowicki Ośrodek Kultury
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

PILNE: jest decyzja w sprawie aresztu dla matki chłopca z poderżniętym gardłem!

Komunikat policji: Tragiczny finał poszukiwań 87-letniego mieszkańca Częstochowy [WIDEO]

Bytom: Sprawdzali budynek szkoły. To, co odkryli zaskoczyło wszystkich! [ZDJĘCIA]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close