KrajRegion

Wiecie ile jest w tych workach? Prawie 2,5 mln zł! Ale to nie gotówka! [ZDJĘCIA]

Ile miejsca zajmuje 2,5 mln złotych? Zależy w jakich nominałach. A jeśli nie mówimy o gotówce – to np w kilku workach. Workach pełnych narkotyków.

 

 

Anty-maseczkowcy przeszli przez Katowice. Posypały się mandaty i wnioski do sądu

Funkcjonariusze z Nadodrzańskiego Oddziału SG zabezpieczyli w Wolsztynie19,5 kg marihuany o czarnorynkowej wartości ponad 2,3 mln zł. Narkotyki zostały przemycone z Niemiec w samochodzie ciężarowym.

Do sprawy zatrzymano dwóch obywateli Polski, którzy przewieźli towar przez granicę. Z ustaleń śledczych wynika, że z takiej ilości narkotyków można byłoby przygotować 78 tys. porcji dilerskich o wartości ponad 2,3 mln zł.

Postanowieniem Sądu Rejonowego w Wolsztynie mężczyźni zostali tymczasowo aresztowani na okres 3 miesięcy. Odpowiedzą za przemyt znacznej ilości narkotyków, za co grozi im kara co najmniej 3 lat pozbawienia wolności.

Sprawę prowadzą funkcjonariusze z Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wolsztynie.

Funkcjonariusze z Nadodrzańskiego Oddziału SG zabezpieczyli w Wolsztynie19,5 kg marihuany o czarnorynkowej wartości ponad 2,3 mln zł (fot.Straż Graniczna)
Funkcjonariusze z Nadodrzańskiego Oddziału SG zabezpieczyli w Wolsztynie19,5 kg marihuany o czarnorynkowej wartości ponad 2,3 mln zł (fot.Straż Graniczna)
źródło: Straż Graniczna
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Lekarze o słowach Sasina: To dla nas policzek! Jest reakcja Śląskiej Izby Lekarskiej

Naukowcy badają odporność mieszkańców Śląska i Zagłębia na koronawirusa

Coraz więcej wody w śląskich rzekach! Pod Gliwicami ewakuowano zwierzęta z gospodarstw [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close