RegionWiadomość dnia

Wisła: Urzędnicy nie myślą tylko o turystach – Wiślańska Karta Mieszkańca

Urzędnicy zapraszają firmy i instytucje z Wisły do wzięcia udziału w Programie „Wiślańska Karta Mieszkańca”,  który będzie premiował zniżkami mieszkańców miasta. Bycie partnerem karty to doskonała okazja do promowania własnej działalności oraz pozyskania nowych  odbiorców lub rzeszy stałych klientów.

 

Zimowa nuda? Nie z TVS! Sprawdź nasze serialowe HITY!

Sam program ma za zadanie wspieranie miejscowych firm i sprawienie, aby mieszkańcy Wisły z korzyścią i chętniej korzystali z lokalnej oferty. Urzędnikom zależy na atrakcyjnym rabacie, który będzie rzeczywiście odczuwalny dla użytkowników karty, czyli przynajmniej 15% na usługę lub zakupy. Ostateczna wysokość rabatu będzie negocjowana w bezpośrednich rozmowach z przedsiębiorcą. Rabat może dotyczyć całej lub części oferty. Przedsiębiorcy będą mogli, już w trakcie trwania współpracy, wprowadzać dodatkowe promocje, nowe oferty czy okolicznościowe zniżki.

Karta umożliwi mieszkańcom dostęp do szerokiego katalogu ulg i zwolnień obejmujących np. Baseny Wisła, parkingi, toalety czy miejskie imprezy biletowane. Sama karta będzie wydawana bezpłatnie. Każdy jej posiadacz będzie mógł skorzystać z rabatów i przywilejów oferowanych przez Partnerów Programu. Operatorem karty jest Urząd Miejski w Wiśle. Planowane uruchomienie programu karty miejskiej w Wiśle to maj 2021 r.

Do udziału w Programie urzędnicy zapraszają lokalnych przedsiębiorców, firmy handlowe i usługowe, którym oferujemy różne formy promocji. Ich oferta będzie udostępniona na stronie internetowej karty oraz w materiałach promujących kartę, wydawanych przez miasto.

Więcej informacji na oficjalnej stronie miasta Wisła. 

źródło: UM Wisła

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Polska kupi szczepionki z Chin? Prezydent Andrzej Duda rozmawiał z prezydentem Xi Jinpingiem

Mysłowice: Chorzy na koronawirusa mają specjalne kosze na śmieci

Samorządy zapraszają rząd do śląskiego okrągłego stołu. Chodzi o górnictwo [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close