RegionWiadomość dnia

Włodzimierz Czarzasty w GOŚĆ TVS: W Zagłębiu może o mnie powstać legenda! [WIDEO]

-Nie będę pieprzył bzdur, że zakochałem się w tym terenie od pierwszego wejrzenia. Chcę być dobrym posłem dla Zagłębia, takim, którego Zagłębie będzie potrzebowało i którego nie będzie się wstydziło – mówił w programie Anny Tabaki-Makuchowskiej „Gość TVS” Włodzimierz Czarzasty, „jedynka” na zagłębiowskiej liście Lewicy.

 

 

TOP 5 Silesia Flesz: Uzbierali w internecie dla okradzionej 99-latki PÓŁ MILIONA!

TOP 5 Silesia Flesz – premiera w niedzielę 19:50 w Telewizji TVS

-Fajnie by było, gdyby ludzie po wyborach mówili: mamy takiego gościa, który umie wszystko załatwić i dzwonili do mnie. Zagłębie musi mieć takiego człowieka w parlamencie. Gdzie jest łącznik na S1? Dlaczego nikt z tego regionu w tej sprawie nie interweniuje w GDDKiA? Ja chcę być takim człowiekiem i dlatego kandyduję z Zagłębiamówił w programie Gość TVS Włodzimierz Czarzasty.

Dlaczego kandyduje z Zagłębia? Bo taki był wybór partii, a on sam nie boi się wyzwań, uważa się za skutecznego polityka i chce zrobić dla Lewicy dobry wynik. Jakim programem? -Moją wiedzą, są ludzie, którzy mi pomagają mówi Czarzasty i obiecuje o Zagłębiu nauczyć się jak najwięcej i jak najszybciej.

Już teraz mówi – do czego zdążył nas przyzwyczaić przez lata obecności na politycznej scenia – ostro i bez przebierania w słowach: -Nie będę pieprzył bzdur. Że kopalnie pozamykamy za 2 lata, albo że nie zamkniemy ich nigdy. Wszystko musimy policzyć – ile budynków trzeba docieplić, ile to zajmie, jak to wpłynie na klimat i ile będzie kosztowało. Idą klimatyczne zmiany, które mogą zabić jeśli nie nas, to następne pokolenia. To trzeba powstrzymać – ale na pewno nie kontrowersyjnymi sloganami – mówi Włodzimierz Czarzasty i na pytanie co zrobi dla Zagłębia – odpowiada krótko. –Chcę być najlepszym posłem Zagłębia, jakiego ten region miał! Będziecie mieli najlepszego „załatwiacza” i to obiecuję!

 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Ukrainiec zmasakrowany w Żorach! Kto to zrobił? Policja szuka sprawców

Jedno z największych biur podróży ogłasza upadłość, a polscy turyści mają kłopoty!

Ferie zimowe 2020: Kiedy są ferie w 2020 roku? [TERMINY, WOJEWÓDZTWA]

 

Co jeszcze obiecuje Włodzimierz Czarzasty i jak wygląda końcówka kampanii wyborczej w wykonaniu Lewicy? Zobaczcie program Gość TVS.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “Włodzimierz Czarzasty w GOŚĆ TVS: W Zagłębiu może o mnie powstać legenda! [WIDEO]”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close