RegionSilesia Informacje

Wrząca woda zalała teren przy komisariacie. Zginęło sześć policyjnych psów!

Z powodu awarii ciepłowniczej wrząca woda zalała teren przy komisariacie w Warszawie, gdzie przebywało sześć psów. Niestety wszystkie zginęły. Odeszli nasi niebiescy bracia – napisała na swojej stronie stołeczna policja.

TOP 5 Silesia Flesz: Górnicy szykują najazd na Warszawę!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Wczoraj przed komisariatem w stolicy doszło do awarii rury ciepłowniczej z gorącą wodą. Woda o temperaturze bliskiej 100 stopni Celsjusza zalała teren w pobliżu komisariatu, gdzie przebywało sześć psów policyjnych. Wszystkie zwierzęta zginęły.

Wzruszającym wpisem na stronie internetowej KSP zatytułowanym „Odeszli nasi niebiescy bracia. Żegnajcie” pożegnali się z nimi policjanci z Warszawy: – W piątek wieczorem odeszli nasi Towarzysze Służby. MAGNET, JOGIN, EDAMIS, LASSO, JERK i LONG. Brakuje słów, by opisać rozmiar tej tragedii. Żegnajcie nasi niebiescy bracia. Najgłębsze wyrazy współczucia składamy na ręce opiekunów psów: Agnieszki, Aleksandry i Krzysztofa.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Śląskie czeka zakaz palenia węglem? Przepisy uchwały antysmogowej do zaostrzenia jeszcze w tym roku!

Śląskie: CO TU SIĘ STAŁO??? Bus zawisł nad przepaścią! ZDJĘCIA z wypadku!!!

Podwyżki dla górników w PGG stały się faktem. Porozumienie związków z zarządem podpisane

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close