KrajRegionŚwiat

Wtargnęli do kina z maczetami. Walczyli na oczach klientów

Nastolatkowie, w tym 13-letnia dziewczynka wtargnęli do kompleksu kinowego Star City w Birmingham. Byli uzbrojeni w noże i maczety. Grupa co najmniej kilkudziesięciu osób miała ze sobą walczyć na oczach ludzi znajdujących się w kolejce do kas.

 

TOP 5 SILESIA FLESZ: Prohibicja w Katowicach i czy to UFO rozwaliło Rudę Śląską?
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

W sobotę do kompleksu kinowego tuż przed seansem filmu „Frozen 2” wtargnęła grupa nastolatków uzbrojonych w maczety i noże. Młodzi ludzie –  głównie 13-14 latkowie – zaczęli ze sobą walczyć na oczach zdezorientowanych klientów kina, stojących w kolejce do kas – czytamy na portalu Polsat News.

Na miejscu szybko pojawili się policjanci, którzy zatrzymali agresywnych nastolatków. Kilku funkcjonariuszy doznało obrażeń twarzy. Zarekwirowano noże i maczety.

Jak czytamy na portalu Polsat News, policja przypuszcza, że młodzież planując bójkę zainspirowała się filmem „Blue Story”, którego motywem przewodnim jest walka gangów, a którego premiera odbyła się 22 listopada.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Zima stulecia w Polsce? Kiedy nadejdzie zima? [DŁUGOTERMINOWA PROGNOZA POGODY, ZIMA 2019]

Mamy to! Wiktoria Gabor zwyciężyła Eurowizję Junior 2019!

Policjanci spalili narkotyki. Z dymem poszło 77 kilogramów marihuany, amfetaminy i dopalaczy

źr. Polsat News

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close