KrajRegion

Wyjątkowe zawody w Golf Park Mikołów! I Otwarte Mistrzostwa Śląska „Long Drive”

Już w sobotę 26 września w Golf Park Mikołów odbędą się I Otwarte Mistrzostwa Śląska „Long Drive”. Sprawdź szczegóły wydarzenia.

 

I Otwarte Mistrzostwa Śląska „Long Drive”, które odbędą się 26 września w Golf Park Mikołów, to wyjątkowa okazja dla wszystkich golfistów, którzy chcą zmierzyć się z rówieśnikami w widowiskowej konkurencji „kto dalej”. Patronat nad wydarzeniem objął Polski Związek Golfa.

 

Golf Park Mikołów: I Otwarte Mistrzostwa Śląska „Long Drive”!

Czy wiecie, że rekordzistą najdłuższego uderzenia golfowego jest Michael Austin? W roku 1974 uderzył piłkę na odległość 515 jardów (471 m) podczas US Natonal Senior Open (dziś US Senior Open”. „Odległość wydawała się przeczyć grawitacji”, powiedział wtedy Austin.

Austin urodził się na Guernsey na Wyspach Normandzkich, ale przeniósł się do Ameryki, gdzie wygrał ponad 100 turniejów. Warto zauważyć, iż aktualny mistrz Kale Berkshire uderzył w Mistrzostwach 406 jardów (365 m).

Mając w pamięci nieprawdopodobne dokonania mistrza, uczestnicy I Otwartych Mistrzostw Śląska „Long Drive” muszą wykazać się rozwagą i skupieniem – piłka musi zatrzymać się w wyznaczonym polu gry. 5 nowych piłek, jednakowych dla każdego golfisty i 3 minuty na wykonanie precyzyjnych, dalekich uderzeń – to ich zadanie.

 

Szczegóły turnieju

Jak zgłosić się na zawody?

  • Przez stronę pzgolf.pl w zakładce „Turnieje”, po zalogowaniu
  • Poprzez e-mail: biuro@golfparkmikolow.pl
  • Telefonicznie pod numerami: 603 621 112 lub 788 025 744
  • Osobiście

Termin zgłoszeń upływa 25 września 2020 (piątek) o godz. 17:00. W turnieju może wziąć udział maksymalnie 50 zawodników. O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby zgłoszone ponad limit zostaną wpisane na listę rezerwową według kolejności zgłoszeń. Wyniki zawodów nie będą mieć wpływu na handicap.

 

Program turnieju

Prócz gwarantowanych nagród, na uczestników imprezy czeka wiele innych atrakcji – m.in. degustacja wyjątkowych potraw, win oraz serów marki Porta Fortuna w strefie kibica, pokaz najnowszych modeli marki BMW Sikora na parkingu Golf Park Mikołów oraz niespodzianki dla zawodników i kibiców.

8:00 – śniadanie i rejestracja zawodników

9:00 – start zawodów

13:00 – lunch

14:00 – 16:00 – finał

17:00 – obiad, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród

Na wydarzenie zaprasza Bogdan Uliasz, prezydent Stowarzyszenia Golf Park Mikołów wraz z zarządem.

 

Chcesz poznać więcej szczegółów wydarzenia? Sprawdź je tutaj!

I OTWARTE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA „LONG DRIVE”

 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Potężne kłęby dymu nad Sosnowcem! Pali się składowisko odpadów [WIDEO, FOTO]

Sosnowiec przejmuje tereny po byłej kopalni Kazimierz-Juliusz. Co z nimi zrobi? [WIDEO]

Śląska drogówka wydaje wojnę nielegalnym wyścigom na drogach. A tych jest coraz więcej! [WIDEO]

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close