AlarmRegionWiadomość dnia

Wypadek w Gliwicach. Ciężarówka potrąciła mężczyznę

20-letni mieszkaniec gminy Gierałtowice został potrącony na oznakowanym przejściu przez samochód ciężarkowy marki Volvo. 35-letni kierowca ciężarówki był trzeźwy. Ze wstępnych ustaleń i relacji świadków wynika, że pieszy wszedł na jezdnię bezpośrednio przed jadący pojazd i kierujący nie był już w stanie uniknąć potrącenia.

 

W wyniku wypadku młody mężczyzna doznał bardzo ciężkich obrażeń. Postępowanie prowadzone przez KMP w Gliwicach pozwoli wyjaśnić dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

 

W ciągu ostatnich dni policjanci odnotowali w Gliwicach i powiecie kilka zdarzeń na przejściach dla pieszych. W większości przypadków sprawcami byli kierowcy aut, dlatego też apelujemy do nich o ostrożną i rozsądną jazdę. Ale apelujemy też do samych pieszych, by, wchodząc na jezdnię, upewnili się, że bezpiecznie z niej zejdą.

 

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close