KrajRegionSilesia Informacje

Wyprzedzanie na pasach i podwójnej ciągłej. Tak jeżdżą kierowcy na Śląsku [WIDEO]

Pan Artur odezwał się do nas po publikacji materiału, na którym widać, jak w Katowicach kierowca autobusu przejeżdża przez skrzyżowanie na czerwonym świetle i z niewłaściwego pasa. Jego dokonania policja wyceniała na tysiąc złotych i 11 punktów karnych. – Oczywiście nie twierdzę, że kierowca zrobił dobrze, bo przepisy zostały złamane, ale nagle na nas posypały się gromy. Pojawiła się opinia – krzywdząca, że tylko kierowcy autobusów nie stosują się do przepisów i jeżdżą jak chcą. Kierowcy osobówek przecież też dokonują takich rzeczy na drodze, że nie można przejść obok tego obojętnie. To nie jest żaden rewanżu, tylko pokazanie tego, że wszyscy na drogach czasem popełniamy błędy – wyjaśnia.

 

Kierowca autobusu podesłał nam na platformę alarm@tvs.pl dwie kompilacje filmów, które przedstawiają "wyczyny" kierowców na śląskich drogach. Filmy zostały nagrane z kamery umieszczonej w autobusie.

 

Zobaczcie wideo:

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close