KrajRegionŚwiatWiadomość dnia

Z Katowic do Dubaju [ZDJĘCIA] Zapachowa instalacja debiutuje na Bliskim Wschodzie

Swoim wyglądem przyciąga uwagę i przede wszystkim ładnie pachnie.Intera ktywn a instalacja rozpylająca zapachy właśnie zadebiutowała w TheDubai Mall. Za niezwykłe połączenie perfum i technologii na Bliskim Wschodzie odpowiada firma Netizens.

Z Katowic do Dubaju [ZDJĘCIA] Zapachowa instalacja debiutuje na Bliskim Wschodzie (FOT. MATERIAŁY PRASOWE)
Netizens jako pierwszy dom produkcyjny z Polski zdobył zaufanie grupy Emaar -w łaścicieli galerii handlowej The Dubai Mall. Razem z lokalnymi partnerami – SignWorks i agencją kreatywną Centdegres – firma z Katowic przygotowała instalację interaktywną, którą zlokalizowano w największym centrum handlowym na świecie.

Instalacja Spring Fragrance to pełen… kwiatów i zapachów wiosenny ogród, który rozkwitł na pasażu przy Fashion Avenue, tuż obok butików Armani i Louis Vuitton. Dzięki kreatywnej technologii, klienci centrum mogą zanurzyć się w jednej z czterechunikalnych kompozycji zapachowych. Wystarczy tylko wybrać odpowiednią ikonę naekranie dotykowym, a aplikacja wyświetli informację o zapachu, natomiastzaprogramowany przez Netizens system wypełni pomieszczenie delikatną mgiełką.

Z Katowic do Dubaju [ZDJĘCIA] Zapachowa instalacja debiutuje na Bliskim Wschodzie (FOT. MATERIAŁY PRASOWE)
Spring Fragrance wzorowana jest na prezentacji z paryskiego Grand Musee du Pa rfum. Wystawę będzie można oglądać w Dubai Mall do 12 maja. O frekwencjęzarządcy galerii handlowej mogą być spokojni, ponieważ co miesiąc odwiedza jąkilka milionów turystów z całego świata.

Źródło: materiały porasowe

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close