AlarmRegionWiadomość dnia

Z OSTATNIEJ CHWILI!!! 12-letnia Patrycja z Zabrza odnalazła się! Jest cała i zdrowa

Informacja z ostatniej chwili. 12-letnia Patrycja z Zabrza, która była poszukiwana od wczoraj odnalazła się cała i zdrowa – poinformowała Śląska Policja.

 

 

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

Dziewczynka zaginęła we wtorek między godziną 18 a 19 na placu Szkoły Podstawowej nr 16 w Zabrzu. Po jej zaginięciu podano informację, że była widziana w towarzystwie około 30-letniej kobiety. Dziś przed godziną 13 dziewczynkę udało się odnaleźć.

– Do dzielnicowego, który był po służbie dotarła informacja od jednego z mieszkańców, że widział dziewczynkę. Próbował z nią nawiązać kontakt, ale ona uciekła. Dzielnicowy wsiadł w swój prywatny samochód i pojechał na miejsce, jednocześnie przekazując tę informację dyżurnemu – mówi w rozmowie z TVS News sierż. szt. Sebastian Bijok z KMP w Zabrzu.

Jak udało nam się ustalić w momencie odnalezienia dziewczynka była w szoku. Była także smutna i zapłakana. Teraz policjanci wyjaśniają okoliczności jej zaginięcia.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Czy rodzice puszczą dzieci do szczepień na covid? Ruszyła rejestracja nastolatków 12-15 lat

Na dwie godziny odeszły od łóżek. Pielęgniarki i położne zorganizowały protest w Katowicach

Wesela odblokowane z kolejnych obostrzeń, ale jest dużo drożej niż przed lockdownem!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close