AlarmKrajRegionWiadomość dnia

Z OSTATNIEJ CHWILI: Child Alert odwołany! Wiadomo, co stało się z 10-letnim Ibrahimem!

10-letniego Ibrahima od ponad doby szukała cała polska policja. Child alert ogłoszony w poniedziałek właśnie został odwołany! Wiadomo, co z 10-latkiem, którego uprowadzić miał ojciec.

 

 

TOP 5 Silesia Flesz: Górnicy szykują najazd na Warszawę!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Służby belgijskie poinformowały oficjalnie, że życiu i zdrowiu Ibrahima na chwilę obecną nie zagraża niebezpieczeństwo. Dziecko pozostaje w Belgii pod opieką ojca.

Od momentu zgłoszenia przez matkę uprowadzenia 10-letniego Ibrahima polska Policja traktowała jego odnalezienie priorytetowo. Na terenie całej Polski ogłoszono Child Alert. Zdjęcia chłopca, a później także ojca podejrzewanego o porwanie chłopczyka – publikowane były na stronach policji i przez wszystkie media.

Poszukiwania były prowadzone nie tylko w Polsce, ale i za granicą. W godzinach wieczornych służby belgijskie poinformowały, że życiu i zdrowiu Ibrahima na chwilę obecną nie zagraża niebezpieczeństwo. Dziecko pozostaje w Belgii pod opieką ojca. Kolejne czynności dotyczące sprawowania opieki nad dzieckiem pozostają w kompetencji sądów.

Child Alert został odwołany. -Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które włączyły się w poszukiwania za zaangażowanie i liczne przekazywane informacje – mówią policjanci zajmujący się sprawą. Sprawą, która z pewnością będzie miała swój ciąg dalszy – ustalane są teraz wszelkie okoliczności zdarzenia, a także potwierdzane są informacje, jakie pojawiły się w mediach wczoraj, mówiące o tym, że już wcześniej belgijski sąd wydał wyrok, który nakazywał zostawienie chłopca przy ojcu w Belgii.

 

źródło: Policja Polska
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

9-latka zmarła na grypę! To najmłodsza od lat ofiara śmiertelna grypy w woj.śląskim!

Ale SYF!!! Związkowcy z Sierpnia 80 i Solidarności wysypali węgiel w biurach posłów PiS!

Kierowca, który na A4 blokował karetkę na sygnale stracił pracę! [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close