AlarmRegion

Z OSTATNIEJ CHWILI!!! Wybuch gazu w Będzinie! Jedna osoba nie żyje, są ranni!

Tragedia w Będzinie! W czasie prowadzonych przy ulicy Będzińskiej, na pograniczu Będzina i Czeladzi prac ziemnych doszło do wybuchu gazu! Jak wynika ze wstępnych informacji – zginęła jedna osoba, trzy inne zostały ranne.

 

 

Anty-maseczkowcy przeszli przez Katowice. Posypały się mandaty i wnioski do sądu

Wybuch gazu w Będzinie miał miejsce w czwartek, 15 października popołudniu. Podczas prowadzonych przy ulicy Będzińskiej prac ziemnych doszło do wybuchu gazu. Niestety – tragicznego w skutkach. Jak informują służby – zginęła w wyniku wybuchu gazu 1 osoba, 3 inne są ranne.

Na miejsce wybuchu natychmiast skierowano wszystkie służby – pogotowie, straż pożarna oraz policję, która zabezpiecza już miejsce. Jak wynika ze wstępnych wciąż informacji – wybuch gazu w Będzinie miał miejsce podczas prowadzonych przez wodociągi przy ulicy Będzińskiej prac ziemnych. W zasięgu wybuchu znalazły się 4 osoby – jedna z nich zginęła, 3 inne są ranne.

Na miejscu wciąż trwa akcja – ze względu na skutki wybuchu i prace służb na miejscu, w rejonie centrum handlowego M1 w Czeladzi występują spore utrudnienia w ruchu samochodów.

 

autor: Wojciech Żegolewski
źródło: Eska Info

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Lekarze o słowach Sasina: To dla nas policzek! Jest reakcja Śląskiej Izby Lekarskiej

Naukowcy badają odporność mieszkańców Śląska i Zagłębia na koronawirusa

Coraz więcej wody w śląskich rzekach! Pod Gliwicami ewakuowano zwierzęta z gospodarstw [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close