KategoriaRegionWiadomość dnia

Policja w bieg się nie zaangażuje, ale ten i tak się odbędzie. Wystartują w sobotę

Mowa o biegu o „Puchar Starosty Żywieckiego”, który pod tą nazwą zostanie rozegrany po raz pierwszy. Wcześniej patronem tej corocznej imprezy był Komendant Główny Policji, lecz sytuacja epidemiologiczna wymusiła rezygnację z organizacji imprezy służb policyjnych. Bieg też był dwukrotnie przekładany.

Gwiazda Szeryfa – serialowa nowość tylko w Telewizji TVS!

Biegacze wystartują z Doliny Zimnika i pokonają trasę półmaratonu szlakami górskimi z Zimnika poprzez Kościelec, Malinowską Skałę z najwyższym punktem na szczycie góry Skrzycznemówi na łamach Radia Bielsko Stanisław Handerek prezes stowarzyszenia Eurobeskidy. Mowa o bieg, który co roku jest organizowany w gminie Lipowa w województwie śląskim pod patronatem Komendanta Głównego Policji. Ze względu na sytuację epidemiologiczną i rosnący wskaźnik zachorowań, służby policyjne wycofały się z organizacji imprezy. Jednak organizatorzy, którzy imprezę przekładali w tym sezonie już dwa razy się nie poddali, a impreza odbędzie jako bieg po „Puchar Starosty Żywieckiego”. Półmaraton górski ma mieć metę i start w okolicach koletu „Zimnik”, a biegacze na przebiegnięcie trasy mają…limitowane 4 godziny!

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Lekarze o słowach Sasina: To dla nas policzek! Jest reakcja Śląskiej Izby Lekarskiej

Naukowcy badają odporność mieszkańców Śląska i Zagłębia na koronawirusa

Coraz więcej wody w śląskich rzekach! Pod Gliwicami ewakuowano zwierzęta z gospodarstw [WIDEO]

źródło: Radio Bielsko
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close