RegionWiadomość dnia

Za darmo Kolejami Śląskimi? Sprawdźcie, jak 8 lipca pojechać pociągiem w kilka osób na 1 bilet!

Tradycyjnie w pierwszą w miesiącu niehandlową niedzielę – czyli właśnie 8 lipca – Koleje Śląskie zachęcają wszystkich rodziców do wyprawy razem z dziećmi na kolejową wycieczkę.

 

W tym dniu wystarczy kupić bilet jedynie dla dziecka, rodzice i opiekunowie podróżują naszymi pociągami bezpłatnie, dzięki akcji „Rodzinne Niedziele”.

Oferta obowiązuje przez cały dzień na wszystkich liniach obsługiwanych przez Koleje Śląskie – z wyjątkiem odcinka przygranicznego Chałupki – Bohumin oraz pociągów Ornak na odcinku Żywiec – Zakopane.

Koleje Śląskie wprowadzają nowy rozkład jazdy. Jakie zmiany od 10 czerwca?

Koleje Śląskie przypominają jednocześnie, by przy planowaniu podróży wziąć pod uwagę aktualnie realizowane remonty na torach, w wyniku których musimy na niektórych odcinkach uruchamiać zastępczą komunikacje autobusową. Przez całe wakacje będzie to dotyczyć np. odcinka Zebrzydowice – Cieszyn. Do tej pory z propozycji Kolei Śląskich skorzystało już prawie 11 000 osób.

(WZ/slaskie.pl)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close