RegionSportWiadomość dnia

Za klęskę 1-5 zapłacił głową. Ryszard Tarasiewicz nie jest już trenerem GKS Tychy

Takiej porażki nie spodziewali się chyba najwięksi pesymiści wśród kibiców piłkarskiego GKS Tychy. Tyszanie zostali dosłownie rozbici przez Chrobrego Głogów aż 5-1! Wysoką cenę za taki rozmiar klęski zapłacił trener GKS Tychy – Ryszard Tarasiewicz nie prowadzi już zespołu 1-ligowca.

 

 

Panika przed koronawirusem! TOP 5 Silesia Flesz
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

-Ryszard Tarasiewicz w dniu dzisiejszym przestał pełnić funkcję trenera pierwszej drużyny GKS Tychy. 57-letni szkoleniowiec pracował w tyskiej drużynie od 10 października 2017 roku. Tymczasowym trenerem zespołu został Ryszard Komornicki – informuje klubowa strona.

GKS Tychy jeszcze przed sezonem stawiany był w gronie drużyn, które bić będą się o awans. Od kilku kolejek tyszanie jednak biją głową w mur. W pięciu ostatnich kolejkach, aż 4 razy GKS Tychy remisował, czarę goryczy przelał pogrom w Głogowie 1-5. Po 22 kolejkach GKS Tychy zajmuje 8. lokatę w tabeli Fortuna 1 Ligi i do pierwszej w tabeli Warty Poznań traci aż 12 punktów. Następny mecz tyszanie grają u siebie – podejmować będą sąsiada „zza pleców” w tabeli – Zagłębie Sosnowiec.

 

źródło: GKS Tychy
red: W.Żegolewski
foto: GKS Tychy/facebook

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Jest pierwszy potwierdzony przypadek koronawirusa na Śląsku!

Szok! 16 mln Włochów objętych kwarantanną z powodu koronawirusa

W jednej chwili stracili wszystko! Rusza zbiórka i pomoc dla pogorzelców z Gliwic [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close