KrajRegion

Zaatakował swoją ofiarę łańcuchem rowerowym. Grozi mu dożywocie

Policjanci zatrzymali 36-latka, który podejrzany jest o usiłowanie zabójstwa. Sprawca zadał nożem kilka ciosów swojej ofierze, a także uderzał pokrzywdzonego łańcuchem rowerowym. Ranny mężczyzna trafił do szpitala. Napastnik został już tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Za usiłowanie zabójstwa grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

 

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

Dyżurny oławskiej (woj. dolnośląskie) komendy policji otrzymał zgłoszenie o bójce z użyciem noża. Na miejsce natychmiast pojechał patrol interwencyjny. Funkcjonariusze potwierdzili zgłoszenie. Obezwładnili i zatrzymali 36-letniego agresora, który wcześniej zadał nożem kilka ciosów 47-latkowi i uderzał go łańcuchem rowerowym po całym ciele. Ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala, a podejrzewany trafił do policyjnego aresztu.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 36-latkowi zarzutu usiłowania zabójstwa. Mężczyzna przyznał się do popełnionego przestępstwa. Na wniosek policji i prokuratury, sąd podjął decyzję o zastosowaniu 3-miesięcznego aresztowania wobec podejrzanego. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE
Katowice: Nawet 10 zł za godzinę parkowania! Koniec bieda-parkingu w Strefie Kultury
Rajdowa załoga ENERGYLANDII rusza na trasy! Za kierownicą właściciel parku rozrywki! [WIDEO]
Śląska policja rusza z masowymi kontrolami kierowców autobusów. To pokłosie narkotykowych wyskoków w Warszawie

 

źr. Policja Dolnośląska

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close