RegionWiadomość dnia

Zabrze: Kierowca jechał mimo czterech sądowych zakazów prowadzenia pojazdów

50-letni „rekordzista” został zatrzymany przez Policję w Zabrzu. Mimo że mężczyzna posiadał cztery sądowe zakazy kierowania pojazdów, fakty te całkowicie zlekceważył i prowadził Fiata. Upartemu kierowcy grozi teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

Można by rzec, że nieodpowiedzialność niektórych ludzi nie zna granic. Zabrzańscy mundurowi zatrzymali mężczyznę, który kierował samochód osobowy marki Fiat. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że kierowca posiadał 4 sądowe zakazy kierowania pojazdami. Co więcej w wyniku przeprowadzonej kontroli ujawniono, że auto kierowane przez 50-latka nie posiada ważnego przeglądu. „Rekordziście” grozi teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

– Kierujący pojazdem marki Fiat, pomimo ciążących na nim wyrokach sądu zlekceważył prawo i wsiadł za kółko, czym popełnił kolejne przestępstwo. – czytamy na łamach KMP Zabrze. W ubiegłym roku na polskich drogach zginęło prawie 3 tys. osób w 30 tys. wypadkach.

 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

PILNE: jest decyzja w sprawie aresztu dla matki chłopca z poderżniętym gardłem!

Komunikat policji: Tragiczny finał poszukiwań 87-letniego mieszkańca Częstochowy [WIDEO]

Bytom: Sprawdzali budynek szkoły. To, co odkryli zaskoczyło wszystkich! [ZDJĘCIA]

źródło: KMP Zabrze

red: B. Bednarczuk
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close