RegionSport

Zabrze: miesiąc ograniczenia wolności i zakaz stadionowy za… butelkę wódki

Podczas ostatniego meczu pomiędzy Górnikiem Zabrze a Lechem Poznań jeden z zabrzańskich kibiców próbował wnieść na stadion butelkę wódki. Mężczyzna został ujęty i przekazany policji. Usłyszał zarzut naruszenia przepisów o bezpieczeństwie imprez masowych. Sąd w trybie przyspieszonym skazał go na karę ograniczenia wolności.

 

Zobacz koniecznie: Lekarze pomagali kibolom ze Śląska unikać sądu? Seria zatrzymań CBPŚ!


Próba wniesienia na stadion miejski butelki wódki przez jednego z kibiców zabrzańskiej drużyny podczas meczu Górnika Zabrze z Lechem Poznań była przyczyną jego zatrzymania. 37- letni zabrzanin został ujęty przez ochronę podczas kontroli, a następnie przekazany policji.

Zobaczcie również: Chorzów ma wreszcie rowery miejskie! 150 rowerów czeka na 15 stacjach

Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut naruszenia przepisów o bezpieczeństwie imprez masowych. Sąd w trybie przyspieszonym skazał go na karę ograniczenia wolności w wymiarze 1 miesiąca połączoną z wykonywaniem nieodpłatnych, obowiązkowych prac na cele społeczne. Skazany mężczyzna został ponadto ukarany dwuletnim zakazem stadionowym obowiązującym na terenie całego kraju.

Źródło: Śląska Policja

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close